Ön Kayıt Formu

18 Haziran'da Başlıyor


**Aşağıda yer alan kulup seçenekleri, kayıt ücretleri ve yaz okulu tarihleri kampüsler arası farklılık gösterebilir. Detaylı bilgiyi başvuruyu yaptığınız şubemizden alabilirisiniz.
*Kesin Kayıt için en geç 15 Haziran'a kadar kurum ile iletişime geçiniz.

Sanat Etkinlikleri

Sanat Akademisi

Resim Seramik

Bilim Etkinlikleri

A GRUBU (5 - 6 YAŞ)

Gün 08.30 - 09.00 09.00 - 09.30 09.40 - 10.40 10.50 - 11.50 12.00 - 12.45 13.00 - 14.00 14.10 - 15.10 15.10 - 15.30 15.30 - 17.00
Pazartesi Toplanma Kahvaltı İng. Konusma Yüzme Ögle Yemegi Satranç Basketbol İkindi Kahvaltısı Eğitsel Oyunlar
Salı Toplanma Kahvaltı Yüzme İng. Konusma Ögle Yemegi Gör. Sanatlar Voleybol İkindi Kahvaltısı Sinema
Çarşamba Toplanma Kahvaltı İng. Konusma Yüzme Ögle Yemegi Cimnastik Futbol İkindi Kahvaltısı Eğitsel Oyunlar
Perşembe Toplanma Kahvaltı Yüzme İng. Konusma Ögle Yemegi Okuma Saati Buz Pateni İkindi Kahvaltısı Sinema
Cuma Toplanma Kahvaltı İng. Konusma Yüzme Ögle Yemegi Akıl Oyunları Masa Tenisi İkindi Kahvaltısı Oyun Saati

B GRUBU (7 - 8 YAŞ)

Gün 08.30 - 09.00 09.00 - 09.30 09.40 - 10.40 10.50 - 11.50 12.00 - 12.45 13.00 - 14.00 14.10 - 15.10 15.10 - 15.30 15.30 - 17.00
Pazartesi Toplanma Kahvaltı Yüzme İng. Konusma Ögle Yemegi Basketbol Satranç İkindi Kahvaltısı Eğitsel Oyunlar
Salı Toplanma Kahvaltı İng. Konusma Yüzme Ögle Yemegi Voleybol Gör. Sanatlar İkindi Kahvaltısı Sinema
Çarşamba Toplanma Kahvaltı Yüzme İng. Konusma Ögle Yemegi Futbol Cimnastik İkindi Kahvaltısı Eğitsel Oyunlar
Perşembe Toplanma Kahvaltı İng. Konusma Yüzme Ögle Yemegi Buz Pateni Okuma Saati İkindi Kahvaltısı Sinema
Cuma Toplanma Kahvaltı Yüzme İng. Konusma Ögle Yemegi Masa Tenisi Akıl Oyunları İkindi Kahvaltısı Oyun Saati

C GRUBU (9 - 10 YAŞ)

Gün 08.30 - 09.00 09.00 - 09.30 09.40 - 10.40 10.50 - 11.50 12.00 - 12.45 13.00 - 14.00 14.10 - 15.10 15.10 - 15.30 15.30 - 17.00
Pazartesi Toplanma Kahvaltı Satranç Basketbol Ögle Yemegi Yüzme İng. Konusma Ikindi Kahvaltısı Sinema
Salı Toplanma Kahvaltı Gör. Sanatlar Voleybol Ögle Yemegi Ing. Konusma Yüzme İkindi Kahvaltısı Egitsel Oyunlar
Çarşamba Toplanma Kahvaltı Cimnastik Futbol Ögle Yemegi Yüzme Ing. Konusma İkindi Kahvaltısı Sinema
Perşembe Toplanma Kahvaltı Okuma Saati Buz Pateni Ögle Yemegi Ing. Konusma Yüzme İkindi Kahvaltısı Okçuluk
Cuma Toplanma Kahvaltı Akıl Oyunları Masa Tenisi Ögle Yemegi İng. Konusma Yüzme İkindi Kahvaltısı Oyun Saati

D GRUBU (11 - 12 YAŞ)

Gün 08.30 - 09.00 09.00 - 09.30 09.40 - 10.40 10.50 - 11.50 12.00 - 12.45 13.00 - 14.00 14.10 - 15.10 15.10 - 15.30 15.30 - 17.00
Pazartesi Toplanma KahvaltıBasketbol Satranç Ögle Yemegiİng. Konusma Yüzme Ikindi Kahvaltısı Sinema
Salı Toplanma Kahvaltı Voleybol Gör. Sanatlar Ögle Yemegi Yüzme Ing. Konusma İkindi Kahvaltısı Okçuluk
Çarşamba Toplanma KahvaltıFutbol Cimnastik Ögle YemegiIng. Konusma Yüzme İkindi Kahvaltısı Sinema
Perşembe Toplanma KahvaltıBuz Pateni Okuma Saati Ögle YemegiYüzme Ing. Konusma İkindi Kahvaltısı Eğitsel Oyunlar
Cuma Toplanma KahvaltıMasa Tenisi Akıl Oyunları Ögle Yemegi İng. Konusma Yüzme İkindi Kahvaltısı Oyun Saati

Sınav Koleji Öğrencileri

1400

3 Hafta 15 Tam Gün

1000

2 Hafta 10 Tam Gün

600

1 Hafta 5 Tam Gün

Ön Kayit+

Dış Kayıt

1600

3 Hafta 15 Tam Gün

1100

2 Hafta 10 Tam Gün

650

1 Hafta 5 Tam Gün

Ön Kayit+
* İki dönem kayıt yaptıranlara %5, üç dönem kayıt yaptıranlara %10 indirim yapılacaktır.
* Fiyatlara sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı ve müze gezileri dahildir
* Servis ücreti yakın mesafe 300TL, uzak mesafe 350TL'dir
* Kardeş olan öğrencilerimize %10 indirim uygulanacaktır.
Tam Gün 08:30 - 17:30 (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı)
  Spor,sanat ve bilim akademisi içerisindeki faaliyetleri program dahilinde, dönüşümlü olarak hepsi uygulanacaktır.
Birinci Dönem 18 Haziran - 06 Temmuz
İkinci Dönem 09 Temmuz - 27 Temmuz
Üçüncü Dönem 30 Temmuz - 17 Ağustos